Všekty referencie

Bieloruská 24, 821 07 Bratislava

,,Ďakujem veľmi pekne pánom zo spoločnosti EDREY, ktorí mi ukázali, s akou ľahkosťou sa dá prevod nehnuteľnosti zvládnuť." Eva J.

Byt s investičnou perspektívou sa už dnes v hlavnom meste nehľadá jednoducho. Tento je v pôvodný a napriek tomu, že sa priebežne udržiaval vo výbornom technickom stave, je na jeho zariadení zub času vidieť. Dispozícia prešla rozumnou a malou úpravou zmenšením chodby na úkor štedrejšej plochy kuchyne a kúpeľne (WC je samostatné). Vymenené sú tak isto plastové okná. Na bytovom dome prebehla rozsiahlejšia rekonštrukcia výťahových kabín, strechy a fasády, stupačiek a zateplenia. Všetky tieto úpravy pridávajú bytu na hodnote.

Lokalita je mimoriadne pokojná. Tvorí ju súbor uzavretých peších zón v sídliskách s detskými ihriskami, školami a škôlkami. Občianska vybavenosť je perfektná. Parkovanie v lokalite je bezproblémové, zavedená je aj v skúšobnej prevádzke forma lokálneho rezidenčného parkovania. Doprava nieje vyťažená a cesty využívajú prevažne rezidenti. Byt sa nachádza na 3 poschodí z 6 a patrí k nemu 2,5 m2 pivničná kobka. Predáva sa nezariadený a pripravený na rekonštrukciu.

Podobné a ešte k dispozicii