Všetky nehnuteľnosti

Betliarska, 851 01 Bratislava - projekt Novanta

Dispozícia bytu cieli na efektivitu a praktičnosť s dostatkom úložného priestoru. Kuchyňa spojená s obývačkou do veľkého vzdušného priestoru vyvedeného veľkoformátovým oknom až na loggiu a veľká spálňa so šatníkmi sú ukážkou efektívneho využitia priestoru.  Ku komfortu nechýba západná loggia, podlahové kúrenie, veľkoformátové hliníkové okná s trojsklom a komfortné parkovanie v uzavretom areáli pred domom. Byt sa predáva v štandarde, nachádza sa na 3. podlaží a disponuje dizajnovou kúpeľňou s doplnkami a spotrebičmi značiek Hansgrohe,  Duravit a Kaldewei, ktoré kvalitou a spracovaním vysoko zvyšujú štandard.

Na rozdiel od cenníkových bytov, naša cena už zahŕňa štandard aj parkovacie státie.

Úplne nový byt v projekte Novanta umiestnený v najrozvíjajúcej sa lokalite v Bratislave v rozrastajúcej sa Petržalke. Betliarska ulica hraničí s lužnými lesmi v okolí Bratislavskej hrádze a hlavnej cyklotrasy. Ste v bezprostrednom dosahu lesa, športovísk, no zároveň je tu pravdepodobne najkomfortnejší prístup na hlavné ťahy do centra mesta aj z mesta. Rakúske aj Maďarské hranice prekročíte do 10 minút. Občianska vybavenosť je na maximálnej možnej úrovni s dostatkom škol, univerzitnou nemocnicou, obchodmi a infraštruktúrou pre rezidentov. Bytový dom stojí v uzavretom dvore a je obklopený zeleňou.

Kúpna cena
169 990 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh 2 izbový byt
Stav Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha 56,02 m2
Izby 2
Toalety 1

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti