Všekty referencie

Zámocká, 811 01 Bratislava

Na úpätí hradného kopca v hlavnom meste sa nehľadá útočisko pre bývanie práve jednoducho. Ponúk je totiž žalostne málo, ale keď už sa nejaká objaví, tak naozaj stojí za to. Kam až Váš pohľad dosiahne a všetko čoho sa dotknete je výsledkom práce niekoľkých zručných remeselníkov, ktorí venovali svoju pozornosť na mieru vyrobeným doplnkom a interiéru.

Už pri vstupe na seba strhne pozornosť modrá stena z brazílskej žuly, ktorou je ukončená vstupná hala s bohatými možnosťami úložných priestorov a technickou miestnosťou. Hala Vás prirodzene uvedie do obývacej izby s kuchyňou, ktoré spoločne tvoria reprezentatívny priestor pôsobiaci okázalo takým spôsobom, ktorý vo Vás len budí pocit, že si tú okázalosť zaslúžite. V prirodzene otvorenom priestore  sa hrajú aj rafinovane rozmiestnené svetlá v kontraste so zemitosťou dubových parkiet. Exkluzívny taliansky nábytok od Poltrona Frau do týchto pohľadov zapadá dokonale. V tomto duchu a vysokom nadštandarde je zariadený aj zbytok dennej časti vrátane jedálenského kúta, oblúkovej knižnice z ohýbaného dreva a lounge sedenia. Spoločnosť Miele dodala kompletné zariadenie do kuchyne vrátane parnej rúry, chladničky s mrazničkou, mikrovlnnej rúry, umývačky riadu,indukčnej dosky, tepanu, vínnej chladničky, ohrievača tanierov.

Kľudnú nočnú časť apartmánu tvorí priestor pozostávajúci zo spálňe s vlastným šatníkom a modernou kúpeľňou obloženou príjemným mramorom. Skúsenému oku náročného klienta neuniknú
dizajnové batérie od Philipe Starcka, moderná sanita najvyššieho štandardu. Na opačnej strane apartmánu sa nachádza hosťovská izba a druhá samostatná kúpeľňa. Hrejivý pocit z apartmánu je výsledkom mravenčej práce teamu skúsených architektov a výberom vkusného zariadenia s ohľadom na každý detail priestoru. Čerstvý, bezprašný vzduch v apartmáne celoročne pomáhajú udržiavať rekuperačná jednotka s nezávislou klimatizáciou. K zariadeniu apartmánu nechýba miestnosť pre práčovňu so žehlením, skladovým priestorom, či trezor. Bezbečnosť bývania je zabezpečená bezpečnostným systémom s požiarnym hlásičom a mohutnými bezpečnostnými dverami. Apartmán je samozrejme vybavený inteligentným systémom ovládania zo smartfónu alebo tabletu. K dispozícií  je samozrejme parkovanie.

V okolí nájdete absolútne všetko čo potrebujete k mestskému štýlu života v srdci hlavného mesta. Do 2 minút sa môžete prechádzať priamo pod Bratislavským hradom, posedieť si na Židovskej ulici. Na nábreží Dunaja ste chôdzou už do 10 min.., domov sa dostanete z ktorejkoľvek staromestskej kaviarne na pešej zóne opäť do 10 min. Z mesta sa na všetky hlavné ťahy dostane do 5 minút.Okolie je občiansky vybavené na najlepšej možnej úrovni v meste. Možnosť dokúpenia parkovacieho miesta je samozrejmosťou.

Podobné a ešte k dispozicii