Všetky nehnuteľnosti

ulica Vidlicova, 831 01 Bratislava

Bývanie v rodinnom dome v rámci Bratislavy je často krát luxusom, ktorý si môže málo kto dovoliť. Z času na čas sa vyskytnú momenty kedy sa na trh dostanú unikátne nehnuteľnosti akou je práve tento rodinný dom na Matúškovej ulici.

Prístup je zo slepej ulice Vidlicová čo zabezpečuje ničím nerušené bývanie plné súkromia a krásnych výhľadov. Dom je súčasťou rodinného dvojdomu. Pozostáva z 3. podlaží pričom sú všetky prepojené interiérovým schodiskom. Vďaka dobudovanému interiérovému výťahu môžeme stavbu nazvať takmer bezbariérovou.

V interiéri sa nachádza 5 obytných miestností, 3 kúpelne a 3 toalety. Vínimočnosť domu podčiarkujú priame výhľady na Slavín z každého podlažia v dome. Južná orientácia pozemku zabezpečuje svetlosť interiéru po celý deň. Celá nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou v roku 2013 a neskôr kedy boli vymenené okná, urobené balkóny a kompletne vymenené vodovodné potrubia.

Výhodou je samostatne stojaca garáž, ktorá sa dá dokúpiť za 50.000 EUR

Kúpna cena
479 000 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh Rodinný dom
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku 268 m2
Úžitková plocha 240 m2
Izby 5
Toalety 3

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti