Všetky nehnuteľnosti

Trnavská cesta, 831 04 Bratislava

Unikátny industriálny priestor v tichom dvore so zeleňou, dostatkom súkromia a zároveň všetkými výhodami centra mesta. Pôvodom technická budova patriaca Železniciam SR bola revitalizovaná na moderný administratívny coworking. Veľkorysá výmera a otvorený priestor, ponúkajú pestré možnosti budúceho využitia, čo je v tejto vyhľadávanej lokalite vzácne. Vo vybavení nehnuteľnosti nechýba úplne nová elektrika, dvojité hliníkové okná, klimatizácia, podlahové kúrenie a vysoko rýchlostný internet. Je mimoriadne vhodný ako ateliér, štúdio, showroom, či bývanie spojené s podnikaním. Vďaka svojmu originálnemu vzhľadu a zariadeniu je tiež vyhľadávaný na krátkodobé prenajmy (Airbnb, Booking). Aktuálna dispozícia uprednostnila 2 veľké otvorené priestory/izby (možnosť získať 3. miestnosť) a sanitu.

Budova je vo vlastníctve právnickej osoby s možným odpočtom DPH. Predáva sa so zariadením s možnosťou dozariadenia kancelárskym nábytkom na mieru. Zaparkujete s ľahkosťou na súkromnom oplotenom dvore. Perspektívne je možné nehnuteľnosť nadstaviť a získať ďalšiu úžitkovú plochu na poschodí. Bezprostredná občianska vybavenosť zahŕňa veľa športovísk, Štrkovecké jazero výborné dopravné napojenie osobnou aj verejnou dopravou do centra mesta aj na diaľnicu, či Kaufland a obľúbený Fresh Market. V okolí je množstvo vyhľadávaných reštaurácií domácich aj zahraničných kuchýň počas celého dňa. V cene sú zahrnuté všetky služby kancelárie Edrey real estate, kompletný právny servis aj bezplatné hypotekárne poradenstvo0

 

Kúpna cena
270 000 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh Administratívna budova
Stav Kompletná rekonštrukcia
Výmera pozemku 93 m2
Úžitková plocha 90 m2
Izby 2
Toalety 1

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti