Všetky nehnuteľnosti

Trnavská cesta, 831 04 Bratislava

Oblasť medzi Trnavským mýtom a zimným štadiónom disponuje úžasnou mikroklímou centra mesta. Veľké starobratislavské bytové domy s vnútroblokmi efektívne chránia pred hlukom aj ruchom mesta a hlavného dopravného uzla Bratislavskej dopravnej infraštruktúry. Úžasné dopravné napojenie je teda samostatná kapitola, ktorá pozostáva len z výpisu kladov.

Pôvodne technická budova patriaca Železniciam SR bola revitalizovaná na  administratívnu budovu so skladom. Je mimoriadne vhodná ako ateliér, kancelársky priestor, coworking, alebo bývanie spojené s podnikaním. Celá budova bola napojená na novú elektrinu s vlastnou trafostanicou.

S dostatkom parkovania funkčným zariadením v originálnom industriálnom štýle začnete určite podvedome premýšľať, ako by ste interiér využili vy, pričom je možné aj jeho opätovné zariadenie na kanceláriu. Podlahové kúrenie, klimatizácia a 5G internet prispievajú ku komfortu a budova je napojená na všetky IS. K existujúcim 90 m2 je možné nadstaviť ďalšie podlažie.

Cena 284.990,-€ je vrátane DPH (s možným odpočtom). Zahŕňa aj všetky služby kancelárie EDREY, právny servis a úverové poradenstvo.

 

Kúpna cena
284 990 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh Administratívna budova
Stav Kompletná rekonštrukcia
Výmera pozemku 93 m2
Úžitková plocha 90 m2
Izby 2
Toalety 1

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti