Všetky nehnuteľnosti

Rodinná vila, 922 21 Moravany nad Váhom

Cítiť sa ako anglický vojvoda na svojom skromnom letnom panstve nemusí byť výhradne záležitosťou rodokmeňa. Na pozemku s výmerou 2.434 m2 nájdete okrem hlavnej vily aj samostatný dom pre hostí, jazierko s vonkajším bio bazénom, rozsiahlu, starostlivo udržiavanú záhradu s ovocnými stromami, okrasnými kríkmi aj záhradný domček pre záhradníka. Túto jedinečnú vilu s dušou umelca nájdete neďaleko Piešťan. Vila príznačne susedí so záhradou Moravianskeho kaštieľa. Pre zvýšenie pocitu súkromia je umiestnená v zadnej časti pozemku.

 

Prízemiu dominuje priestranná preslnená obývacia izba s kozubom s výhľadom do záhrady, plne zariadená kuchyňa s masívnou kuchynskou linkou a jedáleň. Dušu umelca tu nájdete v každom kúte, v každom doplnku a  každý výhľad  pôsobí útulne a hrejivo. Okrem toho sú tu umiestnené kúpeľňa, technická miestnosť, sklad a garáž. Na poschodí sú 3 spálne, veľká chodba so vstavanými skriňami a kúpeľňa s hydromasážnou vaňou. Pivničné priestory ukrývajú hobby miestnosť a sklad. Vykurovanie v dome je podlahové na prízemí a radiátormi na poschodí.

 

V prednej časti pozemku sa nachádza hosťovský dom, prípadne dom pre rodičov. Celý areál by spoľahlivo slúžil ako viacgeneračné bývanie, alebo bývanie spojené s podnikaním. V pohodlí otvorenej obývacej izby, ktorá slúžila ako ateliér, budete radi tráviť voľné chvíle s panoramatickým výhľadom do záhrady. 2 schodiská v obývacej izbe Vás zavedú na poschodie s galériou, oddychovú časť,  kúpeľňu so sprchovým kútom, umývadlom a WC. Na prízemí je utešený byt s kuchyňou, kúpeľňou a spálňou. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom. Obe nehnuteľnosti sú tehlové,  napojené na elektrinu, vodovod  a plyn, kanalizácia je pred domom. Vzhľad nehnuteľností, interiéru aj záhradné úpravy boli inšpirované práve anglosaským spôsobom bývania s dôrazom na pôžitok v hľadaní najlepšieho spôsobu oddychu.

Kúpna cena
Cena na vyžiadanie
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh
Stav Kompletná rekonštrukcia
Výmera pozemku 2434 m2
Úžitková plocha 376 m2
Izby 6
Toalety 4

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti