Všetky nehnuteľnosti

METROPOLIS, 811 09 Bratislava

M ako METROPOLIS , Bottova ul.

V novo vznikajúcej modernej bratislavskej štvrti pri Sky parku, v katastrálnom území Staré mesto, na skok do Eurovea, Centra Nivy, novej budovy SND, na nábrežie Dunaja, či do centra starého  mesta, Vám ponúkame apartmán vo výstavbe v dizajnovom projekte Metropolis . Projekt Metropolis ponúka mestské bývanie vo vysokom štandarde. Viac o tomto výnimočnom projekte sa dozviete na stránke www.metropolis.sk. Lokalita, v ktorej sa bytový dom vo výstavbe nachádza, patrí k najlepším a najmodernejším v Bratislave. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, nákupné centrá Eurovea, Nové Nivy pešo do 5 minút, nová autobusová stanica, divadlá, reštaurácie, centrum mesta, parky, oddychové zóny, cyklotrasy, nábrežie Dunaja, kultúra, oddych.

Ponúkaný apartmán sa nachádza na 4.nadzemnom podlaží, prislúcha k nemu balkón, pivnica a garážové stojisko na 2. nadzemnom podlaží domu. Všetko je v cene zahrnuté. Apartmán bude odovzdaný v druhom kvartáli roku 2024 v štandarde vybavenia priamo od developera. Štandard vybavenia ponúka prvotriedne, kvalitné materiály a vysoký technologický štandard najmodernejších technológií novej generácie. Medzi štandardy patrí inteligentný, prvotriedny systém rekuperácie (systém vetrania), stropné vykurovanie a chladenie, kvalitné trojkomorové hliníkové okná s izolačným trojsklom s exteriérovými žalúziami na diaľkové ovládanie, parkety v drevenom prevedení s podložkou proti hluku a mnohé ďalšie. Bytový dom bude zabezpečený kamerovým systémom centralizovaným na recepcii, ktorá bude v prevádzke 24/7.

Ponúkaný apartmán pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby spojenej s kuchyňou, priestrannej spálne, kúpeľne a priestrannej, samostatnej toalety, kde je miesto aj na práčku, úložný priestor a malé umývadlo. Z obývačky je východ na balkón. Apartmán bude mať rozlohu 51,61 m2 plus balkón 2,58 m2 plus pivnicu 2,63 m2 a k nemu prislúchajúce garážové stojisko na 2. NP. Viac informácií k nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí. Uprednostňujeme záujemcov, ktorí potrebujú na dofinancovanie nadobudnutia nehnuteľnosti z hypotekárneho úveru maximálne sumu do výšky 50% z kúpnej ceny. Priložená foto je aktuálny stav projektu, denne sa na ňom pracuje.

Vybavenie nehnuteľnosti

 • balkón
 • drevené parkety
 • exteriérové žalúzie
 • garážové státie
 • kompletná občianska vybavenosť
 • recepcia 24/7
 • rekuperácia
 • stropné chladenie
 • stropné vykurovanie
 • trojkomorové hlinikové okná
 • výborná adresa
Kúpna cena
335 000 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh 2 izbový byt
Stav Novostavba
Úžitková plocha 54,19 m2
Izby 2
Toalety 1

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti