Všetky nehnuteľnosti

Matúšova ul., 811 04 Bratislava

Výnimočná rezidenčná lokalita, množstvo zelene, rodinné domy v susedstve a nekonečné súkromie na správnej adrese. Pokojnú a vyhľadávanú časť Starého mesta s vynikajúcim dopravným napojením na centrum či diaľničný obchvat asi predstavovať netreba. Trojpodlažná vila neskrývane a sebavedomo prezentuje hlavné mesto ako zdroj panoramatických výhľadov. Budí v človeku dojem, že mesto nie je len symbolom zhonu a dochádzania do práce, ale aj odpočinku a pohody. Na pozemku 464 m2 s orientáciou na JZ a SV poskytuje dostatok slnka aj intimity. Zároveň, elegantne a nenápadne necháva svoje prednosti schované pred pohľadmi z ulice. Vytvára tým útulnú mikroklímu a pohodlie vhodné pre rodinný aj mládežnícky život. Navyše, kompletná infraštruktúra bude slúžiť vášmu pohodliu. V bezprostrednom okolí majú zastúpenie všetky služby občianskej vybavenosti, vrátane verejnej dopravy, reštaurácií, potravín či pošty. A obľúbený Horský park je vítaný bonus. Predsa úprimne, kto by nechcel takto bývať?

Štedrá výmera, vlastná záhrada, parkovanie v garáži a v neposlednom rade adresa eskalujú toto bývanie do kategórie výbornej dlhodobej investície a uchovávateľa hodnoty. Výhľad je samostatnou témou. Je typicky mestský smerujúci na Kolibu, Kamzík, Kramáre a nečakane úžasne tichý. Pôvodný 4- izbový rodinný dom s veľkorysou úžitkovou plochou 252 m2 sa rozprestiera na troch podlažiach. Na 1PP sa nachádza veľký pivničný priestor pripravený na kompletnú rekonštrukciu. Novému majiteľovi ponúkne rôzne možnosti využitia, ako vínna pivnica, spoločenský priestor, prípadne privátne wellness či fitness. Denná časť na prízemí Vám poskytne veľký slnečný presvetlený obývací priestor 33 m2. Na tomto podlaží sa okrem predsiene a vstupnej chodby nachádza aj samostatná kuchyňa doplnená o špajzu a priestranná kúpeľňa s vaňou a toaletou. Nočnú časť tvorí vstupná predsieň a tri samostatné priestranné izby s ďalšou toaletou a kúpeľňou so sprchový kútom vyúsťujúce na menšiu bočnú terasu s výhľadom.

Nehnuteľnosť osadená do svahu so samostatnými obvodovými múrmi je konštruovaná z tehly a bola kolaudovaná v roku 1963. Je plne obývateľná, pripravená na kompletnú rekonštrukciu, ponúkajúca široké možnosti dispozičných zmien a doladenia podľa predstáv nového majiteľa. Je vykurovaná plynovým kotlom s radiátormi. Vo vybavení nechýba samostatne stojaca garáž na úrovni ulice, pripojenie na všetky inžinierske siete, drevené bukové parkety, drevené okná, keramická dlažba, pripojenie na TV a optický internet. Mesačné náklady sú vrátane energií na úrovni 170 EUR. So susedmi zdieľate nielen vkus a spoločenské postavenie, ale aj lukratívnu adresu. Užívajte si však zároveň súkromie vďaka rafinovanej architektúre domu aj záhrady. Lokalita je už aj tak dosť vychytená a tichá. Cena nehnuteľnosti je 795.000 EUR. V cene sú zahrnuté všetky služby EDREY Real Estate vrátane právneho servisu a hypotekárneho poradenstva. V prípade záujmu zašleme pôdorys a ďalšie informácie. Reprezentatívnym bývaním sa radi pochválite a o dobré veci sa predsa treba podeliť. Vidíme sa na Matúšovej.

Vybavenie nehnuteľnosti

 • dostatok slnka a intimity
 • Horský park
 • kompletná infraštruktúra
 • lukratívna adresa
 • možnosť dispozičných zmien
 • nekonečné súkromie
 • obvodové múry z tehly
 • panoramatický výhľad
 • samostatná garáž
 • úplná občianska vybavenosť
 • veľkorysá úžitková plocha
 • všetky inžinierske siete
 • výborná dlhodobá investícia
 • výnimočná lokalita
Kúpna cena
795 000 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh Rodinný dom
Stav Pôvodný stav
Výmera pozemku 464 m2
Úžitková plocha 252 m2
Izby 4
Toalety 2

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti