Všekty referencie

Landererova, Panorama City, 811 09 Bratislava

EDREY real estate ponúka na predaj priestranný, čiastočne zariadený 2 izbový byt v obľúbenom projekte Panorama Towers na 19. poschodí. Nehnuteľnosť očarí už na prvý pohľad svojou premyslenou dispozíciou a veľkoformátovými hliníkovými oknami, ktoré sú dominantou obývacej izby spojenej s kuchynskou časťou. Vstup do spálne a kúpeľne predeľuje s obývacou časťou priestor prispôsobený pre vstavaný šatník. Kúpeľňa s vaňou príjemne prekvapí svojou veľkosťou a tiež obkladmi v nerušivých nadčasových farebných tónoch. Veľkoformátové okná sa nachádzajú aj v spálni a výhľad z nich si najlepšie vychutnáte jednoznačne na širokých parapetných doskách ako stvorených na leňošenie s kávičkou a dobrou knihou.

Byt je vďaka svojej polohe skvelou investičnou príležitosťou, ale taktiež výborným kandidátom na užívanie si spoločenského mestského života. V papučiach prejdete cez garáž do Yeme na raňajky alebo nákup, v bezprostrednej blízkosti sa nachádza obchodné centrum Eurovea. Pešo sa dostanete na nábrežie Dunaja, ale aj do centra Starého Mesta. V tesnej blízkosti sa nachádzajú zástavky MHD, vďaka ktorej máte ľahko dostupné aj ostatné časti mesta.

Veľkým plusom, ktorý poteší napríklad aj milovníkov online nákupov, je recepcia s príjemnými reprezentatívnymi priestormi fungujúca 24/7. K bytu prislúcha pivničná kobka na uskladnenie všetkých nepotrebných vecí a pohodlie zabezpečí parkovanie v garáži, vďaka ktorému sa dostanete suchou nohou priamo až do bytu.

Výmera: 66,55 m² (interiér 57,63 m² + loggia 5,88 m² + pivnica 3,04 m²)

Podobné a ešte k dispozicii