Všetky nehnuteľnosti

Lamač, komerčné priestory

Hľadáte zázemie pre Vaše podnikanie? Zaoberáte sa výrobou alebo potrebujete skladovací priestor?  Hľadáte v Bratislave investičnú nehnuteľnosť, ktorá generuje pasívny príjem, budovu, ktorá môže slúžiť ako sídlo firmy, administratívna budova či ubytovňa?

 

Ak niektorá z týchto možností zodpovedá Vášmu podnikaniu,  nehnuteľnosť na Furmanskej ul. v Lamači s výbornou dostupnosťou do mesta ako i na diaľnicu D2 je určená pre Vás.

Stavba administratívnej budovy sa skladá z 2 podlaží, úžitková plocha budovy je 198 m2 . Na prízemí sa nachádza chodba, technická miestnosť s el.kotlom,  šatňa pre zamestnancov, WC a sprcha. V samostatnej časti prízemia  sa nachádzajú 2 kancelárie, 2x toaleta, WC kuchyňa. Na poschodí, ktoré je prístupné po vonkajšom železnom schodisku  s podestou sú 4 kancelárie, kuchynka a WC. Vnútorná dispozícia môže byť pozmenená podľa potrieb nového majiteľa.

Stavba je tehlová so zateplením, okná sú plastové so žalúziami, je napojená na el., vodu, kanalizácia v tejto časti mesta nie je vybudovaná, odpadové vody sú odvedené do žumpy. Objekt je v dobrom udržiavanom stave.

 

Vo dvorovej časti sa nachádza murovaný sklad o výmere 180 m2 s bránou pre vjazd pre nákladné auto, ktorý môže slúžiť ako sklad materiálu, autoservis, prípadne výrobná hala.

Pozemok, ktorý prináleží objektu má výmeru 597 m2.

Parkovanie je možné na dvore a na vlastnom pozemku pred budovou.

Vybavenie nehnuteľnosti

  • administratívna budova
  • kancelárie
  • kuchyňa
  • šatňa
  • skladové priestory
  • sociálne zariadenie
Kúpna cena
484 890 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh Administratívna budova
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku 597 m2
Úžitková plocha 189 m2

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti