Všetky nehnuteľnosti

Investičná príležitosť – rodinný dom, ubytovacie zariadenie, obchodný priestor, sídlo firmy... Moravany nad Váhom

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj nehnuteľnosť vzdialenú len 3 km od Piešťan, v tesnej blízkosti renesančného kaštieľa v Moravanoch nad Váhom: 4 bytové jednotky, obchodný priestor a priestory pre služby – to všetko za cenu jednej nehnuteľnosti! 

Tento dvojpodlažný objekt v tvare L, postavený na pozemku o výmere 671 m2 bol kolaudovaný v roku 2011. 
Táto nehnuteľnosť ponúka rôzne možnosti využitia – ubytovacie zariadenie, penzión, zariadenie služieb, obchodné služby, sídlo spoločnosti, nájomný dom..... 
Zastavaná plocha je 286 m2, obytná plocha 413 m2. Stavba je tehlová so zateplením, okná a dvere sú plastové. 

V priestoroch prízemia sa nachádzajú: 
• obchodný priestor so zázemím (prevádzka obchodu, sklady, šatňa pre zamestnancov, WC pre klientov a WC pre zamestnancov, kuchynka) – 139 m2 
• garzónka 
• priestor pre služby – masáž, pedikúra, kozmetika – 55,2 m2 
• schodisko na poschodie s 2 bytmi 
• kotolňa 
Podkrovie: 
• 2-izb. byt s výmerou 54 m2 
• 2-izb. byt s výmerou 51,70 m2 
• 4-izbový byt s balkónom s výmerou 112,80 m2 

2-izbové byty pozostávajú z obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne a kúpeľne s WC. 4-izbový byt pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou s balkónom, orientovaným do dvora, priestrannej chodby, 3 samostatných izieb, šatníka, kúpeľne s WC a samostatného WC. 
Vo dvorovej časti sa nachádza sedenie s pergolou, menšia záhrada a parkovacie státia pre potreby majiteľov bytov. Areál je uzatvorený bránou. Pred budovou sú dostupné verejné parkovacie státia pre klientelu obchodného zariadenia. 
Dom je napojený na všetky IS – elektrina, voda, plyn, kanalizácia.

Táto nehnuteľnosť má veľmi dobrú polohu: od mesta Piešťany je vzdialená len 5 min., nachádza sa pri hlavnej ceste v tesnej blízkosti kaštieľa s prekrásnym anglickým parkom, neďaleká vodná nádrž Striebornica je prísľubom úspešnej rybačky. Lokalita je vhodná tak pre milovníkov prírody, turistiky či cykloturistiky.
Kúpna cena
Cena na vyžiadanie
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh
Stav Novostavba

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti