Všekty referencie

CITY PARK, Plynárenská ul., 821 09 Bratislava

Vitajte v bratislavskom ,,City“.

Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite a zároveň kompletná infraštruktúra a vybavenosť hlavného mesta neustále k dispozícií. EDREY Real Estate ponúka na predaj nadštandardný exkluzívny 2,5 izbový byt v City Park, zariadený vo vysokom štandarde. Moderná štvrť si vyžaduje aj moderný prístup developera, ktorý cielene vyskladal nájomníkov a všetky zložky občianskej vybavenosti tak, aby pokryli potreby každého rezidenta. Dopravné napojenie na hlavné ťahy z mesta a do mesta sú v priamom dosahu. Polohu „City“ sídliska oceníte najmä pôsobivým panoramatickým výhľadom z terasy 23. poschodia na horizont, ktorého dominantou je pohľad na celé mesto. Navyše, jedno z najvyšších poschodí zvyšuje komfort bývania a poskytuje dostatok slnka aj intimity zároveň. Nevynímajúc bezbariérový prístup výťahom priamo až do bytu suchou nohou z garáže, kde sú k dispozícii až štyri parkovacie miesta. Premyslené sú aj všetky detaily použitých materiálov a technológií. Ústredným dizajnovým motívom nehnuteľnosti je jednoduchosť, vzdušnosť a čisté línie. Nechýbajú detaily, ktoré sa postarajú o príjemnú klímu v byte za každých okolností. Predsa úprimne, kto by nechcel takto bývať?

Novostavba pôvodne 4-izbového bytu s veľkorysou rozlohou 90 m2 je dispozične orientovaná na juhozápad. Dominantou je vyslovene nádherná priestranná obývacia izba s jedálňou a kuchyňou na mieru, ktoré vás zaručene vytiahnu povečerať na terasu s panoramatickým výhľadom. Kožená polohovateľná sedacia súprava nemeckej značky W. Shillig, king size bed 200 x 200 zn. Hypnose, nábytok na mieru, podsvietené kúpeľne či vaňa z liateho mramoru Roca Ariane. To všetko je len začiatok. Veľmi vkusne zvolené materiály najvyššej kvality puncujú každý kút od kuchyne až po kúpeľňu. To ocení každý, kto si potrpí na luxus a kvalitu. Vzdušný a preslnený dojem zabezpečujú veľkoformátové hliníkové okná. Punc luxusu vyzdvihujú podsvietené podhľady, ktoré v noci prinášajú úplne iný zážitok. Raritné sú svojimi rozmermi aj veľkoformátové obklady a dlažby. Vo vybavení bytu kolaudovaného v 2018 nechýba klimatizácia, exteriérové žalúzie a systém inteligentnej domácnosti. Zdôraznený je aj detail akým je statika terasy pripravená na osadenie jacuzzi. Na terase 25 m2 nájdete okrem pohodlnej exteriérovej sedacej súpravy aj rôzne kvety, bylinky, či stromy ako oliva, citrónovník a figa. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby vybavenej šatníkovou skriňou, kúpeľne s toaletou a sprchovým kútom, veľkým presvetleným obývacím priestorom s kuchyňou, jedálňou, oddeleným pracovným kútom a vstupom na slnečnú terasu. Nočnú časť tvorí priestranná spálňa, ktorej súčasťou je vysunutá kúpeľňa s dizajnovou podsvietenou mramorovou vaňou a umývadlom. Netreba zabudnúť na rozľahlý walk-in šatník pozostávajúci zo 14-tich skríň a komody. Nehnuteľnosť je určená pre náročného klienta, ktorému ponúkne výbornú dostupnosť a výnimočné prvky.

Ku kvalitnému bývaniu a teda aj kvalitnému životu patrí bezpochyby aj kvalitná adresa, ktorej nespochybniteľná investičná hodnota rastie aj vďaka blízkosti centra mesta. Projekt „City Park“ sa nachádza v jednej z najobľúbenejších a najvyhľadávanejších častí Bratislavy. V samotnom projekte sa nachádzajú potraviny, drogéria, kaviarne či reštaurácie. V bezprostrednom okolí majú zastúpenie všetky služby občianskej vybavenosti vrátane verejnej dopravy, do 15 minút pešo prídete do OC Nivy, Central, či Eurovea.

Podobné a ešte k dispozicii