Všetky nehnuteľnosti

Chata Sára, Oščadnica

Rekreačné chaty na Slovensku sú stále rastúcim odvetvím. Ľudia z väčších miest i obcí radi zmenia každodenné hektické prostredie  za miesto plné odpočinku, relaxu a pohody. Chata Sára je biznisovo zabehnutá chata, známa pre svoj komplexný servis a a maximálnu vybavenosť a práve teraz máte možnosť aby bola chata Vaša, či už ako investícia alebo rodinné zázemie.

Nehnuteľnosť bola kompletne na novo vystavaná v priebehu roka 2018. Boli v nej použité vysokokvalitné materiály od dreva, ocele či stolariny na mieru.

Nehnuteľnosť ako taká má úžitkovú plochu cez 300m2 a nachádza sa na pozemku viac ako 1400m2. Absolútne komfortne ubytuje 12 hostí a svojím vybavením splní komfort všetkých vekových skupín. V suteréne sa nachádza detská herná miestnosť, pinpongová miestnosť či wellness s fínskou saunou a tapidáriom. V exteriéry sa okrem kuchynky s pecou nachádza aj vyhrievaná vírivka, ktorá zaručí romantiku v letných či zimných mesiacoch.

Denná spoločná časť o výmere 100 m2 poskytuje miesto pre vštkých obyvateľov chaty či už na sedenie pri jedálenskom stole alebo na pozeranie filmu pri krbe na nadštandardne veľkej namieru robenej sedačke.

Vykurovanie celého objektu zabezpečuje krb s výduchmi ale samozrejme sú k dispozícii aj radiátory.

V blízkosti sa nachádzajú dve lyžiarske strediská Dedovka a Laliky. Obe sú vzdialené do 10 min jazdy autom

Priemerná obsadenosť objektu je na úrovni cez 70% čo robí výnos cca 9% p.a. Cena objektu za noc začína od 200 EUR.

Vybavenie nehnuteľnosti

  • 2 kúpeľne
  • detská herňa
  • investičná príležitosť
  • kompletne zariadený
  • Krb
  • novostavba
  • Sauna
  • slnečný a príjemne presvetlený
Kúpna cena
499 900 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh
Stav Novostavba
Výmera pozemku 1407 m2
Úžitková plocha 300 m2
Izby 5
Toalety 2

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti