Všekty referencie

Jakubov, 900 63 Jakubov - Chata na brehu jazera

Máme pre Vás exkluzívnu ponuku novostavby murovanej celoročne obývateľnej chaty pri jazere v tesnej blízkosti borovicového lesa v Jakubove. Rekreačná oblasť Jakubovské jazero je vzdialená
len 40 km od Bratislavy a 14 km od Rakúska, je ideálnym miestom pre trávenie Vašich voľných víkendov a dovoleniek na dosah od hlavného mesta.

Zastavaná plocha chaty je 88 m2, pozemok má výmeru 2.720m2, z čoho cca 400 m2 tvorí súš, zvyšná časť pozemku je vodná plocha.
V jazere sa schladíte počas letných horúcich dní, priamo nad vodnou hladinou si môžete postaviť mólo, kde si rybári si určite prídu na svoje.

Chata má modernú dispozíciu, pozostáva z 2 podlaží. Obytná plocha chaty je 90 m2, na prízemí sa nachádza veľká obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, 2 spálne, kúpeľňa s umývadlom a sprchovacím kútom, samostatné WC, špajza, na poschodí je galéria s TV a podkrovný odkladací priestor.
Príjemné večery môžete stráviť na veľkej prekrytej terase – 50 m2, odkiaľ si v pohode a tichu vychutnáte západ slnka s výhľadom na vodnú hladinu s vodným vtáctvom, pokoj okolitej prírody, nezabudnuteľné chvíle tu zažijete pri grilovačke s rodinou a priateľmi.

Stavba je tehlová – HEBEL, zateplená polystyrénom, vonkajšia fasáda je pripravená na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa – je zahrnutá v cene.
Vykurovanie chaty zabezpečuje pec na tuhé palivo, na ktorej zároveň zohrejete alebo pripravíte obed či večeru. V izbách sú elektrické konvektory. Kuchyňa je zariadená: kuchynská linka s el.varnou doskou, el. rúrou, digestorom a dresom, v jedálni je masívny stôl so stoličkami.
Okná sú plastové so žalúziami, podlahy sú plávajúce a keramická dlažba. Chata je napojená na alarm, elektrinu, voda je zo studne, splaškové vody sú odvedené do žumpy, v izbách sú TV rozvody. Voda je ohrievaná el. bojlerom.

V tesnej blízkosti chaty sa nachádzajú voňavé borovicové lesy, bohaté na huby a lesné plody, v okolí sa môžete aktívne venovať turistike alebo cyklistike.

Cena: 150.000,-€

Podobné a ešte k dispozicii